TUBADZIN DEKOR BRAINSTORM GRAPHITE MOZAIKA 23,1x19,6 6004621
Povrch zboží:hladký, lesklý
Protiskluz:neurčeno
Otěruvzdornost:neurčeno
Mrazuvzdornost:ne
Tloušťka:10 mm
Rektifikace zboží:ne
Druh zboží:mozaika
Hmotnost:0,83 kg
| Kategorie: | BRAINSTORM |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 5903238037280 |
| ? Délka: | 23 cm |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Tloušťka: | 10 mm |
| ? Mrazuvzdornost: | ne |
| Rektifikace: | ne |
| ? Barva: | Šedá, Vícebarevná |
| Série: | BRAINSTORM |
| Měrná jednotka: | ks |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


