| Kategorie: | INDUSTRIA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903238100014 |
| ? Délka: | 60 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Tloušťka: | 10 mm |
| ? Mrazuvzdornost: | ne |
| Rektifikace: | ne |
| ? Barva: | Slonová kost |
| Série: | INDUSTRIO/INDUSTRIA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


