| Povrchová úprava | Pochromováno |
|---|---|
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost | 0.099 kg |
| Hloubka | 25 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Objem | ml |
| Kategorie: | Náhradní díly |
|---|---|
| ? Typ náhradních dílů, prvků a setů: | Držáky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


