TUBADZIN GRAND CAVE GRAPHITE SCHODOVKA 59,8X29,6X0,8
| Kategorie: | OBKLADY - DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 5900199042179 |
| ? Délka: | 60 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Tloušťka: | 8 mm |
| ? Mrazuvzdornost: | ano |
| Rektifikace: | ano |
| ? Barva: | Antracit / Grafit |
| Série: | GRAND CAVE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


