| Kategorie: | OBKLADY - DLAŽBY |
|---|---|
| EAN: | 5900199205765 |
| ? Délka: | 60 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Tloušťka: | 8 mm |
| ? Mrazuvzdornost: | ano |
| Rektifikace: | ano |
| ? Barva: | Bílá |
| Série: | GRAND CAVE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


