TUBADZIN VELO BIANCO FLOWERS DEKOR 4 FLOWERS 119,8X59,8
Povrch zboží:hladký, pololesklý
Protiskluz:neurčeno
Otěruvzdornost:neurčeno
Mrazuvzdornost:ano
Tloušťka:8 mm
Rektifikace zboží:ano
Hmotnost:17,4 kg
| Kategorie: | OBKLADY - DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.4 kg |
| EAN: | 5900199234093 |
| ? Délka: | 120 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Tloušťka: | 8 mm |
| ? Mrazuvzdornost: | ano |
| Rektifikace: | ano |
| ? Barva: | Vícebarevná |
| Série: | VELO BIANCO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


