Led koupelnové osvětlení nad zrcadlo, 60 cm, 12W, 900lm, 4000K, IP44, 230V
LED koupelnové osvětlení určené pro umístění nad zrcadlo
- LED koupelnové osvětlení určené pro umístění nad zrcadlo
- osvětelní lze umístit na stěnu i na zrcadlovou skříňku
- spotřeba: 12W
- světelný tok: 960lm
- teplota chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá)
- životnost LED: 20.000 hodin
- úhel svícení: 120°
- index podání barev Ra: >80
- materiál: hliník + PC
- krytí: IP44 (odolné vůči stříkající vodě)
- napětí: 220-240V, 50-60Hz
- energetická třída: G
- provozní teplota: -20°C až +40°C
- součástí konzola pro uchycení na stěnu či skříňku
- délka: 600mm
- osvětelní lze umístit na stěnu i na zrcadlovou skříňku
- spotřeba: 12W
- světelný tok: 960lm
- teplota chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá)
- životnost LED: 20.000 hodin
- úhel svícení: 120°
- index podání barev Ra: >80
- materiál: hliník + PC
- krytí: IP44 (odolné vůči stříkající vodě)
- napětí: 220-240V, 50-60Hz
- energetická třída: G
- provozní teplota: -20°C až +40°C
- součástí konzola pro uchycení na stěnu či skříňku
- délka: 600mm
| Kategorie: | Osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 8592718024710 |
| Barva / dekór: | Nezařazeno |
| LED osvětlení: | Osvětlení |
| Série: | Mereo |
| Šířka: | 60 cm |
| Tvar: | Není zrcadlo |
| Výška: | Nezařazeno |
| Šířka: | 60 |
| Série: | (není) |
| Druh světla: | Žárovka |
| Krytí: | IP44 |
| Typ žárovky: | 12W |
| Umístění: | Nad zrcadlo/skříňku |
| Vlastní spínač: | ano |
| Dostupnost: | Skladem |
| Typ: | Osvětlení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


