ALCAPLAST Montážní rám pro závěsné WC ALC-A114/1120
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: ALCAPLAST
Dostupnost Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
Kód: ALC-A114/1120
Značka: ALCAPLAST
Použití
Pro závěsné WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm
Pro montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce
Pro použití tlakového splachovače
Technické parametry
Zátěžová zkouška 400 kg
Vlastnosti
Nastavitelné výsuvné nohy v rozmezí 0-200 mm
Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
Součástí balení koleno k připojení WC k senzoru nebo manuálnímu průtokovému splachovači
Materiál: kov ošetřený práškovou barvou
Kategorie: Podomítkové moduly
EAN: 8595580552749
Hmotnost: 11.3765
Kód EAN: 8595580552749
Poznámka: Montážní rám pro závěsné WC
Ovl. tlačítko: Nezařazeno
Série: ALCAPLAST Montážní rám
Stavební výška: 1120 mm