CERANO - Elektrický sušák ručníků Ramus, s displejem - 160W - černá strukturovaná matná - 1400x30 mm
Ocel
Maximálni provozní teplota
Záruka 2 roky
Ocel
Produkt je vyroben z kvalitní nízkouhlíkové oceli, která se vyznačuje dlouhou životností a odolává korozi. Umožňuje rychlé vytápění místností a tepelný komfort..
Maximální provozní teplota
Elektrický sušák dosahuje maximální provozní teploty 60 °C, což zajišťuje efektivní sušení prádla bez rizika přehřátí. Tato teplota je ideální pro rychlé a šetrné sušení, aniž by docházelo k poškození tkanin.
Záruka 2 roky
K tomuto produktu poskytujeme dvouletou záruku a naše prémiové služby. Ty zajistí, že případné dotazy nebo potřeby budou vyřešeny rychle a efektivně, což zajišťuje, že vaše zkušenost s produktem bude vždy prvotřídní a bezproblémová.
| Kategorie: | Radiátory a topná tělesa |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8596705049328 |
| Výška: | 140 cm |
| SÉRIE: | Ramus |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 3 cm |
| Typ: | Elektrické připojení |
| Výkon: | 160 W |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Délka kabelu: | 55-155 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


