CERANO - Ruční sprcha - 3 funkce - hranatá - černá matná
AntiCalc
Připojení G 1/2"
Záruka 2 roky
Průměr připojení
Je standardní závit pro připojení sprchové hadice. Tento typ připojení je běžný a účinný, zajišťuje snadné a bezpečné spojení hadice se sprchovou baterií.
Snadná údržba
Díky hladkému povrchu je produkt jednoduchý na údržbu a čištění, což zabraňuje usazování vodního kamene a bakterií.
AntiCalc
Anticalc u sprchových hlavic znamená úpravu proti usazování vodního kamene. Omezuje jeho usazování na speciálních silikonových a pružných tryskách sprchové hlavice, ze kterých lze usazeniny snadno setřít a které se při používání méně zanášejí.
Záruka 2 roky
K tomuto produktu poskytujeme dvouletou záruku a naše prémiové služby. Ty zajistí, že případné dotazy nebo potřeby budou vyřešeny rychle a efektivně, což zajišťuje, že vaše zkušenost s produktem bude vždy prvotřídní a bezproblémová.
Držák a hadice nejsou součástí balení.
| Kategorie: | Ruční a hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595725695171 |
| Tvar: | Hranatý |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 26,7 cm |
| Šířka: | 10,4 cm |
| Anti-calc systém: | Ano |
| Počet funkcí: | 3 |
| Materiál: | Plast |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


