Ruční sprcha třípolohová kulatá ø 11 cm
Ruční sprcha s regulací průtoku a funkcí vypnutí proudu vody, nerez/plast/chrom
Třípolohová sprchová hlavice se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Sprcha je osazena standardním závitem 1/2" pro připojení na sprchovou hadici.
Přepínačem na sprše lze regulovat průtok nebo proud vody úplně zastavit. Díky této funkci lze velmi účinně šetřit vodou například při mydlení, které nějaký čas trvá a odtékající vody je tak opravdu škoda.
Funkce sprchy:
- regulace průtoku vody
- push stop: funkce vypnutí proudu vody (není určena pro dlouhodobé uzavření vody)
- fast clean: systémem snadného očištění od usazenin vodního kamene
- water saver: sprcha je vybavena systémem pro úsporu vody při sprchování
- spray
Přepínačem na sprše lze regulovat průtok nebo proud vody úplně zastavit. Díky této funkci lze velmi účinně šetřit vodou například při mydlení, které nějaký čas trvá a odtékající vody je tak opravdu škoda.
Funkce sprchy:
- regulace průtoku vody
- push stop: funkce vypnutí proudu vody (není určena pro dlouhodobé uzavření vody)
- fast clean: systémem snadného očištění od usazenin vodního kamene
- water saver: sprcha je vybavena systémem pro úsporu vody při sprchování
- spray
| Kategorie: | Ruční a hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8592480092474 |
| Barva profilu: | Nezařazeno |
| Materiál profilu: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Střecha: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Typ boxu: | Nezařazeno |
| Typ skla: | Nezařazeno |
| Výška: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Chrom |
| Počet poloh: | Třípolohová |
| Průměr / Rozměr: | ø 11 cm |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ: | Ruční sprcha |
| Umístění: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Nezařazeno |
| Délka tyče: | Nezařazeno |
| Design: | Nezařazeno |
| Ovládání baterie: | Nezařazeno |
| Typ: | Nezařazeno |
| Typ držáku: | Nezařazeno |
| Barva: | Nezařazeno |
| Materiál: | Nezařazeno |
| Rádius: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Výška vaničky: | Nezařazeno |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Pochromovaný plast |
| Průměr: | 110 mm |
| Typ: | Sprchový |
| Dostupnost: | Skladem |
| VO balení: | 20 |
| Počet poloh: | Třípolohová |
| Velikost hlavice: | O 11 cm |
| Design: | Oblý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


