Ruční sprcha třípolohová ø 12,5 cm
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene, bílý plast/chrom
Třípolohová sprchová hlavice se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Tato hlavice disponuje funkcí Push Clean pro ještě snadnější čištění. Funkce spočívá v tom, že páčku posunete do polohy vlevo a z trysek vyjedou červené tvrdé bodlinky, které vytlačí ven všechny usazeniny. Ty pak jednoduše spláchnete puštěním vody. Sprcha je osazena standardním závitem 1/2" pro připojení na sprchovou hadici.
Funkce sprchy:
- PUSH CLEAN: funkce snadného čištění od usazenin
- water saver: systém pro úsporu vody při sprchování
- spray, masáž, spray & masáž
Funkce sprchy:
- PUSH CLEAN: funkce snadného čištění od usazenin
- water saver: systém pro úsporu vody při sprchování
- spray, masáž, spray & masáž
| Kategorie: | Ruční a hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8592480092610 |
| Barva profilu: | Nezařazeno |
| Materiál profilu: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Střecha: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Typ boxu: | Nezařazeno |
| Typ skla: | Nezařazeno |
| Výška: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Chrom |
| Počet poloh: | Třípolohová |
| Průměr / Rozměr: | ø 10 cm |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ: | Ruční sprcha |
| Umístění: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Nezařazeno |
| Délka tyče: | Nezařazeno |
| Design: | Nezařazeno |
| Ovládání baterie: | Nezařazeno |
| Typ: | Nezařazeno |
| Typ držáku: | Nezařazeno |
| Barva: | Nezařazeno |
| Materiál: | Nezařazeno |
| Rádius: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Výška vaničky: | Nezařazeno |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Pochromovaný plast |
| Průměr: | 100 mm |
| Typ: | Sprchový |
| Dostupnost: | Skladem |
| VO balení: | 20 |
| Počet poloh: | Třípolohová |
| Velikost hlavice: | O 12,5cm |
| Design: | Oblý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


