Talířová sprcha horní 300 x 190 mm s kloubem, plast
Moderní designová horní talířová sprcha, černý plast/chrom
Talířová hlavová sprcha o rozměru 300 x 190 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Má velmi jemný proud vody. Součástí je také výkyvný kloub.
Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- mlha - velmi jemný proud vody
Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- mlha - velmi jemný proud vody
| Kategorie: | Ruční a hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 8592480093891 |
| Barva profilu: | Nezařazeno |
| Materiál profilu: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Střecha: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Typ boxu: | Nezařazeno |
| Typ skla: | Nezařazeno |
| Výška: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Černá |
| Počet poloh: | Nezařazeno |
| Průměr / Rozměr: | 30 x 19 cm |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ: | Hlavová sprcha |
| Umístění: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Nezařazeno |
| Délka tyče: | Nezařazeno |
| Design: | Nezařazeno |
| Ovládání baterie: | Nezařazeno |
| Typ: | Nezařazeno |
| Typ držáku: | Nezařazeno |
| Barva: | Nezařazeno |
| Materiál: | Nezařazeno |
| Rádius: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Výška vaničky: | Nezařazeno |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Průtok (l/min): | 11 l/ min (při 5bar) |
| VO balení: | 20 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Tvar: | Hranatá |
| Typ: | Hlavová sprcha |
| Hloubka: | 189 |
| Šířka: | 299 |
| Délka (Výška): | 70 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


