Vanový set, jednopolohová sprcha hranatá 4 x 7 cm, dvouzámková nerez hadice
Cenově výhodný set složený z ruční sprchy, hadice a držáku
Vanový set se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí vanového setu je jednopolohová ruční sprcha, držák a nerezová sprchová hadice o délce 150 cm.
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- anti-twist: systém proti překroucení hadice - pro správnou funkci připojte delší kónusovou koncovku na ruční sprchu.
- water saver: systém pro úsporu vody při sprchování
- spray
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- anti-twist: systém proti překroucení hadice - pro správnou funkci připojte delší kónusovou koncovku na ruční sprchu.
- water saver: systém pro úsporu vody při sprchování
- spray
| Kategorie: | Ruční a hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592480014032 |
| Barva profilu: | Nezařazeno |
| Materiál profilu: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Střecha: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Typ boxu: | Nezařazeno |
| Typ skla: | Nezařazeno |
| Výška: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Chrom |
| Počet poloh: | Jednopolohová |
| Průměr / Rozměr: | 4 x 7 cm |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ: | Vanový set |
| Umístění: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Nezařazeno |
| Délka tyče: | Nezařazeno |
| Design: | Nezařazeno |
| Ovládání baterie: | Nezařazeno |
| Typ: | Nezařazeno |
| Typ držáku: | Nezařazeno |
| Barva: | Nezařazeno |
| Materiál: | Nezařazeno |
| Rádius: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Výška vaničky: | Nezařazeno |
| VO balení: | 24 |
| Materiál: | Pochromovaný plast |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Délka hadice: | 150 cm |
| Design: | Hranatý |
| Počet poloh: | Jednopolohová |
| Typ: | Vanový set |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


