Vanový set, třípolohová sprcha, dvouzámková nerez hadice
Vanový set s ruční sprchou, připojovací hadicí a držákem, plast/chrom
Vanový set se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Sprchový set obsahuje třípolohovou ruční sprchovou hlavici, držák a dvouzámkovou nerezovou hadici o délce 150 cm se systémem zabraňujícím překroucení.
PUSH STOP - přepínačem na sprše lze regulovat průtok nebo proud vody úplně zastavit. Díky této funkci lze velmi účinně šetřit vodou například při mydlení, které nějaký čas trvá a odtékající vody je tak opravdu škoda.
Funkce sprchy:
- push stop: funkce vypnutí proudu vody (není určena pro dlouhodobé uzavření vody)
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- water saver: systém pro úsporu vody při sprchování
- anti-twist: systém proti překroucení - pro správnou funkci připojte delší kónusovou koncovku na ruční sprchu.
- spray
PUSH STOP - přepínačem na sprše lze regulovat průtok nebo proud vody úplně zastavit. Díky této funkci lze velmi účinně šetřit vodou například při mydlení, které nějaký čas trvá a odtékající vody je tak opravdu škoda.
Funkce sprchy:
- push stop: funkce vypnutí proudu vody (není určena pro dlouhodobé uzavření vody)
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- water saver: systém pro úsporu vody při sprchování
- anti-twist: systém proti překroucení - pro správnou funkci připojte delší kónusovou koncovku na ruční sprchu.
- spray
| Kategorie: | Ruční a hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592480094768 |
| Barva profilu: | Nezařazeno |
| Materiál profilu: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Střecha: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Typ boxu: | Nezařazeno |
| Typ skla: | Nezařazeno |
| Výška: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Chrom |
| Počet poloh: | Jednopolohová |
| Průměr / Rozměr: | ø 10 cm |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ: | Vanový set |
| Umístění: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Nezařazeno |
| Délka tyče: | Nezařazeno |
| Design: | Nezařazeno |
| Ovládání baterie: | Nezařazeno |
| Typ: | Nezařazeno |
| Typ držáku: | Nezařazeno |
| Barva: | Nezařazeno |
| Materiál: | Nezařazeno |
| Rádius: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Výška vaničky: | Nezařazeno |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Pochromovaný plast |
| Průměr: | 100 mm |
| VO balení: | 20 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Délka hadice: | 150 cm |
| Design: | Oblý |
| Počet poloh: | Jednopolohová |
| Typ: | Vanový set |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


