Vodící profil, oblouk, chrom pro CK608B63K, 100x100x190cm
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8592480084264 |
| Barva profilu: | Chrom |
| Otevírání: | Nezařazeno |
| Provedení: | Nezařazeno |
| Rozměr: | 100 × 100 cm |
| Série: | CK608B63 |
| Sklo: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Výška: | 1900 mm |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Hliníkové profily |
| VO balení: | 1 |
| Dostupnost: | Skladem |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


