ARTTEC TERMO - Sprchový set s termostatickou baterií
TERMO - Sprchový set s termostatickou baterií
Pozn.: Baterie této řady jsou na objednání, doba dodání je do 14 dnů.
Sprchový set se skládá
- baterie s roztečí 150 mm
- sprchová hadice kovová: 150 cm
- ruční sprcha 5-ti polohová, průměr: 101 mm, délka: 246 mm
- stropní nerezová sprcha (aby růžice správně tekla a nevykapávala, musí být ve vodorovné poloze)
- sprchová tyč
- funkce EasyClean – jednoduché čištění drobných trysek sprchy
| Kategorie: | Sprchové sety a sloupy |
|---|---|
| Barva profilu: | Nezařazeno |
| Materiál profilu: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Střecha: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Typ boxu: | Nezařazeno |
| Typ skla: | Nezařazeno |
| Výška: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Stříbrná |
| Délka tyče: | 15 cm |
| Design: | Hranatý |
| Ovládání baterie: | Termostatická |
| Typ: | Sprchový set |
| Typ držáku: | S kombinovanou tyčí |
| Barva: | Nezařazeno |
| Materiál: | Nezařazeno |
| Rádius: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Výška vaničky: | Nezařazeno |
| Materiál: | Chrom |
| Umístění: | Nástěnné |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Požadované vlastnosti: | Se sprchou |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ baterie: | Vanová |
| Ovládání: | Termostatické |
| Rozteč: | 150 mm |
| Využití: | Koupelnové |
| Typ zboží: | Běžná cena |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


