CERANO - Sprchová nástěnná baterie Velea s příslušenstvím - černá matná
Mosaz
Keramická kartuše
Záruka 5 let
Mosaz
Mosaz je slitina mědi a zinku, která se vyznačuje pevností, odolností a dlouhou životností. Díky svým vlastnostem a vyšší odolnosti vůči korozi je vhodná pro výrobu koupelnových armatur a doplňků.
Doporučení pro montáž
Pro utažení matic nepoužívejte SIKO ani jiné zoubkované kleště, protože mohou poškodit povrchovou úpravu. Doporučujeme použít nářadí s plochými čelistmi nebo s ochranou povrchu, případně chránit povrch při montáži oblepením.
Keramická kartuš
je klíčová součást baterií, která reguluje průtok a teplotu vody. Uvnitř jsou dvě přesně opracované keramické destičky – pohybem páky nahoru či dolů se řídí průtok, doleva nebo doprava pak teplota. Díky tvrdosti a odolnosti keramika zajišťuje dlouhou životnost a dokonalé těsnění, avšak pro ochranu destiček před nečistotami se doporučuje použití filtrů.
AntiCalc
Anticalc u sprchových hlavic znamená úpravu proti usazování vodního kamene. Omezuje jeho usazování na speciálních silikonových a pružných tryskách sprchové hlavice, ze kterých lze usazeniny snadno setřít a které se při používání méně zanášejí.
Záruka 5 let
K tomuto produktu poskytujeme pětiletou záruku, což znamená, že se můžete dlouhodobě spolehnout na jeho kvalitu a odolnost. Navíc, naše prémiové služby zajistí, že případné dotazy nebo potřeby budou vyřešeny rychle a efektivně. Tato kombinace zajišťuje, že vaše zkušenost s produktem bude vždy prvotřídní a bezproblémová.
Ruční sprcha u vodovodních baterií je klasická sprchová hlavice připojená k pružné hadici, kterou lze při sprchování volně držet v ruce a směrovat proud vody podle potřeby.
| Kategorie: | Sprchové sety a sloupy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8595725695348 |
| Tvar: | Kulatý |
| Výška: | 26,2 cm |
| SÉRIE: | Velea |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 22,5 cm |
| Šířka: | 22,5 |
| Termostatická baterie: | Ne |
| Kartuše: | Keramická |
| Bezpečnostní zámek proti opaření: | Ne |
| Rozteč baterie: | 15 cm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Materiál: | Mosaz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


