Termostatická sprchová podomítková sada s příslušenstvím. Box je dodávaný komplet včetně krytu a ovládací páky. Sada obsahuje podomítkovou sprchovou baterii s termostatickou kartuší KEROX s prodlouženou zárukou 7 let, hadici 150 cm, hlavovou sprchu v rozměru 250x250 mm, úspornou ruční sprchu a hranatý stěnový vývod vody s držákem na ruční sprchu.
| Kategorie: | Sprchové sety a sloupy |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.88 kg |
| EAN: | 8590309084235 |
| Barva profilu: | Nezařazeno |
| Materiál profilu: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Střecha: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Typ boxu: | Nezařazeno |
| Typ skla: | Nezařazeno |
| Výška: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Chrom |
| Počet poloh: | Nezařazeno |
| Průměr / Rozměr: | 25 x 25 cm |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ: | Sprchový set |
| Umístění: | Podomítkové |
| Barva / Povrch: | Chrom |
| Délka tyče: | 25 cm |
| Design: | Hranatý |
| Ovládání baterie: | Termostatická |
| Typ: | Sprchový set |
| Typ držáku: | S kombinovanou baterií |
| Barva: | Nezařazeno |
| Materiál: | Nezařazeno |
| Rádius: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Výška vaničky: | Nezařazeno |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


