LAUFEN Indura 2.1507.3.000.040.1 sprchová vanička 100 x 80 cm s protihlukovými podložkami bílá (H2150730000401)
Sprchová vanička, pro instalaci v úrovni podlahy, ocel/smalt 3,5 mm
Rozměry 1000 x 800 x 25 mm
Vanička Indura o hloubce 25 mm se nabízí v šesti různých velikostech, 3 barvách (bílá, matně bílá nebo antracitová), s protiskluzovou úpravou nebo bez úpravy. Montáž do podlahy usnadňuje a urychluje i to, že vaničku Indura lze objednat vloženou do pískového lože, s nožičkami nebo se styropórovým nosičem.
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 4014804888654 |
| Kód EAN: | 4014804888654 |
| Měrná jednotka: | ks |
| Poznámka: | Sprchová vanička, vhodná pro instalaci v úrovni podlahy, ocel/smalt 3,5 mm, extra plochá (25 mm) |
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 80 x 100 cm |
| Tvar: | Obdélník |
| Výška vaničky: | 2.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


