LAUFEN Platina 2.1500.5.000.040.1 Sprchová vanička 120 x 80 ocel (H2150050000401)
Sprchová vanička, ocel
Rozměry 1200 x 800 x 25 mm
Ultra ploché sprchové vaničky jsou vyrobeny ze smaltované oceli. Vaničky Platina jsou vhodné i do míst s bezbariérovým přístupem a na přání mohou mít i protiskluzovou úpravu.
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.3 kg |
| EAN: | 4014804719774 |
| Šířka: | 800 |
| Kód EAN: | 4014804719774 |
| Měrná jednotka: | ks |
| Poznámka: | Sprchová vanička, ocel |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 80 x 120 cm |
| Tvar: | Obdélník |
| Výška vaničky: | 2.5 cm |
| Země původu: | CH |
| Výška: | 25 |
| Šířka: | 800 |
| Poznámka: | Sprchová vanička, ocel |
| Měrná jednotka: | ks |
| Kód EAN: | 4014804719774 |
| Hmotnost: | 21.3 |
| Hloubka: | 800 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


