LAUFEN Platina 2.1500.8.000.040.1 Sprchová vanička 90x90 poloměr 550 mm (H2150080000401)
Rozměry: 900 x 900 x 25 mm (délka, šířka, výška)
Hloubka: Ultra plochá (méně než 45 mm)
Materiál: Ocel
Poloměr zaoblení rohu (mm): 550
Protiskluzové provedení: Přídavné
Provedení: s protihlukovými podložkami
Průměr odtokového otvoru (mm): 90
Tloušťka ocelového plechu: 3,5 mm
Tvar: Kulatá
Typ instalace: Do rohu, Vestavná / do niky
Čistá hmotnost (kg): 21.5
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.1 kg |
| EAN: | 4014804773127 |
| Šířka: | 900 |
| Kód EAN: | 4014804773127 |
| Měrná jednotka: | ks |
| Poznámka: | Sprchová vanička čtvrtkruh, poloměr 550 mm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ocel |
| Rádius: | R550 |
| Rozměr: | 90 x 90 cm |
| Tvar: | Čtvrtkruh |
| Výška vaničky: | 2.5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


