LAUFEN Platina 2.1500.9.000.040.1 Sprchová vanička čtvrtkruh 100x100 poloměr 550 mm (H2150090000401)
Hloubka: Ultra plochá (méně než 45 mm)
Hmotnost netto (kg): 25.5
Materiál: Ocel
Poloměr zaoblení rohu (mm): 550
Protiskluzové provedení: Přídavné
Provedení: s protihlukovými podložkami
Průměr odtokového otvoru (mm): 90
Tloušťka ocelového plechu: 3,5 mm
Tvar: Kulatý
Typ instalace: Do rohu, Vestavná / do niky
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.6 kg |
| EAN: | 4014804773202 |
| Kód EAN: | 4014804773202 |
| Měrná jednotka: | ks |
| Poznámka: | Sprchová vanička čtvrtkruh, poloměr 550 mm, s protihlukovými podložkami |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ocel |
| Rádius: | R550 |
| Rozměr: | 100 x 100 cm |
| Tvar: | Čtvrtkruh |
| Výška vaničky: | 2.5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


