LAUFEN Platina 2.1501.1.000.040.1 Sprchová vanička 80x80x6,5 ocel (H2150110000401)
Sprchová vanička, ocel Rozměry 800 x 800 x 65 mm
BARVA: 000 - Bílá
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.5 kg |
| EAN: | 4014804491397 |
| Kód EAN: | 4014804491397 |
| Měrná jednotka: | ks |
| Poznámka: | Sprchová vanička, ocel |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 80 x 80 cm |
| Tvar: | Čtverec |
| Výška vaničky: | 6.5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


