LAUFEN Platina 2.1501.8.000.040.1 Sprchová vanička čtvrtkruh 90x90x6,5 poloměr 550 mm (H2150180000401)
Sprchová vanička čtvrtkruh, poloměr 550 mm Rozměry 900 x 900 x 65 mm
Starší označení výrobku: 2.1501.8.000.040.1
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.9 kg |
| EAN: | 4014804773288 |
| Šířka: | 900 |
| Kód EAN: | 4014804773288 |
| Měrná jednotka: | ks |
| Poznámka: | Sprchová vanička čtvrtkruh, poloměr 550 mm |
| Výška: | 65 |
| Barva: | Bílá |
| Rádius: | R550 |
| Rozměr: | 90 x 90 cm |
| Tvar: | Čtvrtkruh |
| Výška vaničky: | 6.5 cm |
| Země původu: | CH |
| Výška: | 65 |
| Šířka: | 900 |
| Poznámka: | Sprchová vanička čtvrtkruh, poloměr 550 mm |
| Měrná jednotka: | ks |
| Kód EAN: | 4014804773288 |
| Hmotnost: | 25.9 |
| Hloubka: | 900 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


