LAUFEN Platina 2.1502.3.000.040.1 Sprchová vanička 90x75x1,5 ocel (H2150230000401)
Sprchová vanička, ocel Rozměry 900 x 750 x 150 mm
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Hmotnost: | 23.5 kg |
| EAN: | 4014804491793 |
| Kód EAN: | 4014804491793 |
| Měrná jednotka: | ks |
| Poznámka: | Sprchová vanička, ocel |
| Výška: | 150 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | Nezařazeno, 75 x 90 cm |
| Tvar: | Obdélník |
| Výška vaničky: | 15 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


