ARTTEC SP75 L Pevný boční díl k levým sprchovým dveřím INFINITY
Parametry
- Rozměr: 73,5 - 75 x 195 cm
- Výplň: 6 mm tvrzené bezpečnostní čiré sklo
- Rám: leštěný ALU
| Kategorie: | Sprchové zástěny |
|---|---|
| EAN: | 8595176415892 |
| Barva profilu: | Nezařazeno |
| Materiál profilu: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Střecha: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Typ boxu: | Nezařazeno |
| Typ skla: | Nezařazeno |
| Výška: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Nezařazeno |
| Počet poloh: | Nezařazeno |
| Průměr / Rozměr: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Typ: | Nezařazeno |
| Umístění: | Nezařazeno |
| Barva / Povrch: | Nezařazeno |
| Délka tyče: | Nezařazeno |
| Design: | Nezařazeno |
| Ovládání baterie: | Nezařazeno |
| Typ: | Nezařazeno |
| Typ držáku: | Nezařazeno |
| Barva: | Nezařazeno |
| Materiál: | Nezařazeno |
| Rádius: | Nezařazeno |
| Rozměr: | Nezařazeno |
| Tvar: | Nezařazeno |
| Výška vaničky: | Nezařazeno |
| Barva profilu: | Nezařazeno |
| Otevírání: | Nezařazeno |
| Série: | ARTTEC Sp75 |
| Šířka: | Nezařazeno |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ: | Nezařazeno |
| Typ skla: | Čiré |
| 01. Šířka: | 75 cm |
| 05. Výplň: | Čiré |
| Stavební šířka: | 74 - 75 cm |
| Umístění: | Univerzální |
| Hmotnost: | 25 kg |
| 03. Výška: | 195 cm |
| Požadované vlastnosti: | Transparentní |
| Orientace: | Univerzální |
| Typ zboží: | Výprodej |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


