NOWA GALA DLAŽBA STONEHENGE SH10 NATURA 29,7x59,7 SCHOD. GALA-156629
| Rozměr: | 59,7 x 29,7 cm |
| Druh: | Dlažba na podlahu |
| Mrazuvzdornost: | ano |
| Určení: | interiér a exteriér |
| Jakost: | 1 |
| Síla / Tloušťka: | 8,5 mm |
| Značka: | Ceramika Nowa Gala |
| Umístění: | koupelna, obývací pokoj, terasa, schody, fasády domu |
| Odolnost (PEI) : | PEI 5 |
| Rektifikace: | ano |
| Lesk: | ne |
| Povrch: | hladký, matný |
| Protiskluznost: | R11 / C |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Počet m2 v balení: | 1,44 |
| Váha Kg za 1 MJ: | 3,75 |
| Kategorie: | Stonehenge |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Délka: | 60 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Tloušťka: | 8,5 mm |
| ? Mrazuvzdornost: | ano |
| Rektifikace: | ano |
| ? Barva: | Bude zařazeno brzy |
| Série: | STONE DESIGN-STONEHENGE |
| Hmotnost: | III.75 |
| Měrná jednotka: | ks |
| OTĚR: | PEI 5 |
| PROTISKLUZ: | R11 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


