Povrch zboží:strukturovaný, matný
Protiskluz:R10
Otěruvzdornost:PEI 4
Mrazuvzdornost:ano
Tloušťka:8 mm
Ks/bal:9
Velikost balení:1.6 m²
Rektifikace zboží:ne
Druh zboží:dlaždice
Hmotnost:19,06 kg
| Kategorie: | TIZURA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Délka: | 60 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Tloušťka: | 8 mm |
| ? Mrazuvzdornost: | ano |
| Rektifikace: | ne |
| ? Barva: | Béžová |
| Série: | TIZURA |
| Měrná jednotka: | m2 |
| OTĚR: | PEI 4 |
| Výška: | 8,5 mm |
| Specifikace: | Tizura beige 29,7x59,8 |
| Série: | TIZURA |
| OTĚR: | PEI 4 |
| MRAZUVZDORNOST: | ano |
| Měrná jednotka: | m² |
| Kód EAN: | 5902115713811 |
| KALIBRACE: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


