Laufen Umyvadlo SONAR 60 BÍLÁ LAU-H8103420001091
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Laufen
Dostupnost Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
Kód: LAU-H8103420001091
Značka: Laufen
38356 laufen umyvadlo sonar 60 bila lau h8103420001091
Akce
Umyvadlo
Série SONAR
  • Délka: 600 mm
  • Šířka: 420 mm
  • Výška: 145 mm