Laufen Umyvadlo vhodné do škol 600 cm Série COLLEGE LAU-H8576004000001
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Laufen
Dostupnost Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
Kód: LAU-H8576004000001
Značka: Laufen
40936 laufen umyvadlo vhodne do skol 600 cm serie college lau h8576004000001
Akce
Umyvadlo vhodné do škol 600 cm
Série COLLEGE
  • Délka: 600 mm
  • Šířka: 455 mm
  • Výška: 225 mm