CERANO - Mezikus umyvadlového sifonu pro pračku/myčku - 5/4" - plast - bílá
Vlastnosti
| EAN | 8596705049564 |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8596705049564 |
| Barva: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Plast |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


