Vlastnosti
| Značka | Cerano |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Průměr odpadu | 40/32 mm |
| Hmotnost / ks | 0.0400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8596705047522 |
| Záruka | 2 roky |
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596705047522 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Guma |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


