Vlastnosti
| Značka | Cerano |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Průměr odpadu | 40/50 mm |
| Hmotnost / ks | 0.0400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913889530 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Kategorie: | Vaničkové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590913889530 |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Guma |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


