CERANO - Sifon sprchové vaničky - flexi - 90mm - DN40 - krytka černá
Číštění shora
Flexibilní odpadní trubka
Záruka 2 roky
Čištění shora
Systém, díky kterému je čištění sifonu snadné a rychlé. Jedná se o jednoduchý způsob, jak udržet produkt v perfektním stavu po dlouhou dobu.
Flexibilní odpadní trubka
Flexibilní odpadní trubka vanového sifonu umožňuje snadné a rychlé napojení sifonu na odpadní potrubí a usnadňuje montáž i v hůře přístupných místech.
Záruka 2 roky
K tomuto produktu poskytujeme dvouletou záruku a naše prémiové služby. Ty zajistí, že případné dotazy nebo potřeby budou vyřešeny rychle a efektivně, což zajišťuje, že vaše zkušenost s produktem bude vždy prvotřídní a bezproblémová.
| Kategorie: | Vaničkové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8595725602247 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Kryt odtoku: | Ano |
| Průměr sifonu: | 9 cm |
| Délka rozpětí: | 35-85 cm |
| Materiál: | Plast |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


