CERANO - Sifon sprchové vaničky - krátký - 90mm - DN40 - příruba nerez
Čištění shora
Těsnění TPE/EVA
Záruka 2 roky
Čištění shora
Systém, díky kterému je čištění sifonu snadné a rychlé. Jedná se o jednoduchý způsob, jak udržet produkt v perfektním stavu po dlouhou dobu.
Těsnění TPE/EVA
Sifon je vybaven černým těsněním TPE a bílým plochým těsněním EVA. TPE (termoplastický elastomer) a EVA (etylén-vinylacetát) jsou odolné materiály, které zajišťují spolehlivé a pevné utěsnění
Záruka 2 roky
K tomuto produktu poskytujeme dvouletou záruku a naše prémiové služby. Ty zajistí, že případné dotazy nebo potřeby budou vyřešeny rychle a efektivně, což zajišťuje, že vaše zkušenost s produktem bude vždy prvotřídní a bezproblémová.
| Kategorie: | Vaničkové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8594215987499 |
| Výška: | 6 cm |
| Barva: | Bílá |
| Pro odtok se záklopem: | Ano |
| Těsnění: | TPE/EVA |
| Vnější průměr: | 11,8 cm |
| Vnitřní průměr: | 6 cm |
| Průměr připojení: | DN40 |
| Povrchová úprava: | Bílá matná |
| Materiál: | Plast |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


