CERANO - Koupelnová zrcadlová skříňka Orea - bílá matná - 100x65x15 cm - 2. jakost
2. JAKOST - Drobné estetické nedokonalosti (viz. foto)
Smont
Laserové hrany
2. JAKOST - Drobné estetické nedokonalosti (viz. foto)
MDF lamino
MDF lamino je středně hustá dřevovláknitá deska z jemných dřevních vláken slisovaných s pojivy do hladké a pevné desky, opatřená nalisovanou melaminovou fólií. Ta je odolná vůči vlhkosti, poškrábání, UV záření i běžným čisticím prostředkům. MDF se na rozdíl od masivního dřeva nekroutí, při poškození laminace však může navlhnout její jádro.
Laserové hrany
Laserové olepování vytváří bezešvé, téměř neviditelné spojení hran se speciální reaktivní vrstvou, která se aktivuje laserem. Lze použít na MDF i další deskové materiály. Výsledný spoj je odolnější vůči vlhkosti i běžnému mechanickému namáhání.
Tiché dovírání
Panty obsahují vestavěný tlumicí mechanismus Soft Close, který zpomaluje a stabilizuje pohyb dvířek v závěrečné fázi zavírání. Po lehkém zatlačení se dvířka automaticky a tiše dovřou. Díky integrovanému tlumení se dvířka jemně zavřou a chrání nábytek před opotřebením, čímž se prodlužuje životnost skříňky i samotných pantů.
Smont
Koupelnová skříňka dodávaná kompletně smontovaná z výroby – bez skládání, stačí vybalit a zavěsit. Profesionální sestavení zajišťuje perfektní seřízení, vyšší pevnost a okamžitou připravenost k používání. Ušetříte čas a získáte spolehlivý nábytek bez montážních starostí.
| Kategorie: | Zrcadlové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 27.7 kg |
| EAN: | 8595725699209 |
| Výška: | 65 cm |
| SÉRIE: | Orea |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 15 cm |
| Led osvětlení: | Ne |
| Šířka: | 100 cm |
| Soft Close: | Ano |
| Šiřka dveří: | 55 cm |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Instalace: | Závěsná |
| Materiál: | MDF/lamino |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


