CERANO - Koupelnová zrcadlová skříňka Orea - bílá matná - 120x65x15 cm - 2. jakost
2. JAKOST - Drobné estetické vady (viz. foto)
Smont
Laserové hrany
2. JAKOST - Drobné estetické vady (viz. foto)
Laserové hrany
Laserové olepování vytváří bezešvé, téměř neviditelné spojení hran se speciální reaktivní vrstvou, která se aktivuje laserem. Lze použít na MDF i další deskové materiály. Výsledný spoj je odolnější vůči vlhkosti i běžnému mechanickému namáhání.
Tiché dovírání
Panty obsahují vestavěný tlumicí mechanismus Soft Close, který zpomaluje a stabilizuje pohyb dvířek v závěrečné fázi zavírání. Po lehkém zatlačení se dvířka automaticky a tiše dovřou. Díky integrovanému tlumení se dvířka jemně zavřou a chrání nábytek před opotřebením, čímž se prodlužuje životnost skříňky i samotných pantů.
| Kategorie: | Zrcadlové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 33.4 kg |
| EAN: | 8595725699179 |
| Výška: | 65 cm |
| SÉRIE: | Orea |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 15 cm |
| Led osvětlení: | Ne |
| Šířka: | 120 cm |
| Soft Close: | Ano |
| Šiřka dveří: | 70 cm |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Instalace: | Závěsná |
| Materiál: | MDF/lamino |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


